Ota yhteyttä

Ammattitaitoiselta henkilökunnaltamme saat apua ja tukea valaistusratkaisu-uudistukseenne liittyen.

Valaistuksen asiantuntijat valmiina auttamaan

Voimme ohjata sinua oikeaan suuntaan puhelimitse valaistusratkaisu-uudistukseenne liittyen tai tulla ilmaiselle kartoituskäynnille. Hyödynnä ammattitaitomme, äläkä jää yksin pohtimaan projektia. Jätä yhteydenottopyyntö valaistuksen asiantuntijoillemme jo tänään. Olemme apunasi!

Ota yhteyttä

Henkilökunta

Henkilökuva

Petri Rapeli

Toimitusjohtaja
Koko Suomi
petri.rapeli@valoremontti.fi
010 5677 037

Henkilökuva

Henri Suntio

Avainasiakaspäällikkö
Itä- ja Koillissuomi
henri.suntio@valoremontti.fi
010 5677 030

Henkilökuva

Anssi Hangas

Avainasiakaspäällikkö
Keski- ja Länsisuomi
anssi.hangas@valoremontti.fi
010 5677 035

Henkilökuva

Päivi Vaittinen

Avainasiakaspäällikkö
Etelä-Suomi
Äitiyslomalla 18.6.2018 alkaen

Henkilökuva

Teemu Salo

Projektipäällikkö/Järjestelmäasiantuntija
Koko Suomi
teemu.salo@valoremontti.fi
010 5677 039

Henkilökuva

Oskari Marttila

Projektipäällikkö/Järjestelmäasiantuntija
Koko Suomi
oskari.marttila@valoremontti.fi
010 5677 032

Henkilökuva

Aleksi Uusitalo

Hallituksen puheenjohtaja
Koko Suomi
aleksi.uusitalo@valoremontti.fi
010 5677 038

Valoremontti Oy

Kalliotie 2
04360 TUUSULA
Y-Tunnus: 2742458-3

Verkkolaskutus

Otamme vastaan ensisijaisesti verkkolaskuja.
Verkkolaskutusohjeet: valoremontti.fi/verkkolaskutus

Asiakaspalvelu

Puhelin: 010 5677 037
Sähköposti: asiakaspalvelu@valoremontti.fi